meester Henk - Olympische Winterspelen
 
(Advertentie voor leraar of ouder)
(Advertentie voor leraar of ouder)
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
(Advertentie voor leraar of ouder)
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
Antoinette de Jong (3000m en ploegenachtervolging)
1e NK all-round 2016
1e NK 3000m en 5000m 2017
via @meesterhenkvink 2018
(Advertentie voor leraar of ouder)
via @meesterhenkvink 2018
(Advertentie voor leraar of ouder)
(via) @meesterhenkvink 2018
Vijftien medailles op de Olympische Spelen van Pyeongchang binnenharken. Dat is het doel dat gesteld is door chef de mission Jeroen Bijl. Daarbij heeft hij een ondergrens van dertien stuk voor ogen.

Gekwalificeerden Olympische Spelen:


TeamNL Shorttrack:

Vrouwen

- Yara van Kerkhof (500m, 1.00m, relay)

- Jorien ter Mors (1.500m, relay)

- Lara van Ruijven (500m, relay)

- Suzanne Schulting (500m, 1.000m, 1.500m, relay)

- Rianne de Vries (relay)

 

Mannen

- Daan Breeuwsma (relay)

- Dylan Hoogerwerf (500m, relay)

- Sjinkie Knegt (500m, 1.000m, 1.500m, relay)

- Itzhak de Laat (1.000m, 1.500m, relay)

- Dennis Visser  (relay)

 

TeamNL Langebaanschaatsen:

 Vrouwen

- Antoinette de Jong (3.000 meter en ploegenachtervolging)

- Ireen Wüst  (1.000, 1.500, 3.000 meter en ploegenachtervolging)

- Jorien ter Mors  (500 en 1.000 meter)

- Lotte van Beek (1.500 meter)

- Marrit Leenstra  (500, 1.000, 1.500 meter en ploegenachtervolging)

- Irene Schouten (mass start)

- Annouk van der Weijden (5.000 meter en massastart)

- Carlijn Achtereekte  (3.000 meter)

- Esmee Visser (5.000 meter)

- Anice Das (500 meter)

 

Mannen

- Sven Kramer (5.000, 10.000 meter, massastart, ploegenachtervolging)

- Bob de Vries (5.000 meter)

- Kjeld Nuis (1.000 en 1.500 meter)

- Jorrit Bergsma (10.000 meter)

- Koen Verweij (1.000, 1.500 meter, massastart, ploegenachtervolging)

- Ronald Mulder (500 meter)

- Kai Verbij (500 en 1.000 meter)

- Jan Smeekens (500 meter)

- Patrick Roest (1.500 meter)

- Jan Blokhuijsen (5.000 meter en ploegenachtervolging)

 

Gekwalificeerden Paralympische Spelen :

 

TeamNL Paraskiën:

Vrouwen

- Linda van Impelen (afdaling, super g, combinatie)

- Anna Jochemsen (afdaling, super g, combinatie, slalom, reuzenslalom)

 

Mannen

- Jeroen Kampschreur (afdaling, super g, combinatie, slalom, reuzenslalom)

- Niels de Langen (afdaling, super g, combinatie, slalom, reuzenslalom)

- Jeffrey Stuut  (afdaling, super g, combinatie)

 

TeamNL Parasnowboard

Vrouwen

- Renske van Beek (banked slalom, cross)

- Lisa Bunschoten (banked slalom, cross)

- Enya van Egmond (banked slalom)

- Bibian Mentel (banked slalom, cross)

 

Mannen

 

- Chris Vos (banked slalom, cross)

via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
(Advertentie voor leraar of ouder)
(Advertentie voor leraar of ouder)
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018
via @meesterhenkvink 2018